Polish English German Russian Spanish

Blender Specjalistyczny Hamilton Beach - Model HBS1200

Nowe, rewolucyjne urządzenie barowe firmy Hamilton Beach. Blender z pojemnikiem na kostki lodu oraz wstępnym kruszeniem. Zmodyfikowany zbiornik z poliwęglanu z dużym uchwytem zapewniający lepsze wymieszanie składników. Zbiornik posiada skalę pojemności. Zbiorniki są przystosowane do składowania jeden w drugim.

Precyzyjny system porcjowania kostek lodu.

Możliwość programowania cykli dzięki automatycznym przyciskom, karta pamięci indywidualnych ustawień. Praca wielocyklowa uzależniona od wkładu (ilości przygotowywanego napoju). Duży i łatwy w odczycie wyświetlacz ciekłokrystaliczny. Bardzo wytrzymały silnik zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach. Duży, podwójnie izolowany pojemnik na kostki lodu redukuje hałas i utrzymuje lód w stałej formie. Przeznaczony do przygotowania drinków, cocktaili w tym mrożonych , margerity, mrożonego cappuccino, frappes, napoi mrożonych na bazie gotowych mieszanek.

Podstawa posiada stopki Sure Grip, aby blender nie przesuwał się po blacie. Wytrzymałe ostrze tnąco-miażdżące wykonane z podwyższonej twardości stali oraz sprzęgło wykonane z tytanu z dożywotnią gwarancją.

Przeznaczenie : ponad 100 drinków dziennie
Daiquiri – w 15 sekund

Model: HBS1200 REVCOLUTION ICE SHAVER

Dane techniczne:

  • Wymiary: 33,0x43,2x76,2 cm
  • Zasilanie: 230V, 3 KM
  • Dwie prędkości obrotowe
  • Elektroniczny panel sterujący z programowanymi przyciskami
  • Pojemność zbiornika: 1,9 l